top of page

DENTAL REÇİNELER

Diş laboratuvarı ve uygulamalar için 3D baskı malzemeleri! Dental alanda ihtiyacınız olan tüm işlemler için özel olarak tasarlanmış reçine çeşitleri. 

DT3160-Model Reçine.jpg

Model Reçinesi

DT3160

Yüksek doğrulukta diş modeli baskısı. Hızlı baskı için hızlı sertleşme özelliğine sahip

Baskı sonrası işlemler için sert kaplamalı seramik bazlı pürüzsüz yüzey.

DT3161-Diş Eti.jpg

Diş Eti Reçinesi

DT3161

Biouyumlu yapısı ile yapay diş eti üretimlerinizi en hızlı, en doğru ve en pratik şekilde üretilmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmış reçine

DT3162-Gece Plağı.jpg

Gece Plağı

DT3162

Ortodontik dental uygulamalar için geliştirilmiş.Geleneksel yöntemlere göre çok daha hızlı ve çok düşük maliyetlerle Biyouyumlu olarak plaklar için tasarlanmıştır

DT3163-Dökülebilir Reçine.jpg

Dökülebilir Reçine

DT3161

Direkt metal döküm ve E-max Press  için geliştirilmiş özel döküm reçinedir. Mükemmel kaliteli ve hızlı yanan % 100 kül içermeyen formüle sahiptir.

DT3164-Geçici Diş.jpg

Geçici Diş Reçinesi

DT3161

Hasta ağzında geçici diş olarak kullanabileceğiniz biyouyumlu, koku ve tat bırakmayan reçinedir. Doğal diş estetiği ile uyumlu parlaklık ve sağlamlıkta kolay işlenebilir ve temizlenebilir bir materyaldir.

DT3165-Cerrahi Klavuz.jpg

Cerrahi Kılavuz Reçinesi

DT3161

Cerrahi implant işlemlerinde cerrahi kılavuz olarak kullanılabilecek biyo-uyumlu 3d yazıcı reçinesidir. Hazırlanmış olan cerrahi kılavuzlar yardımıyla implantlar, doğru pozisyon ve açıda yerleştirilebilir. Mükemmel doğrulukta ve ayrıntılı modellerini üretin!

bottom of page